Dark Shadows » vyhlášení

16. září 2012 v 9:27 | tristall

Dark Shadows se dostal konečně na scénu! Závodiště All For One konečně vyhodnotily výsledky drezůry na které se vedlo. Ukázaly jste nám opravdu nádherné skvosty. Každý kůň do toho dal vše a já mám velikou radost, že se Vás tolik přihlásilo. Přeju hodně štěstí i v příštím závodě! A teď se pojďte podívat, jak jste dopadly.
Jedinná diskvalifikace, avšak se ukázala a to u koníka Salinera v majetku Tristall (která také pořádá tenhle závod). Salinero byl jak dorazily na závodiště nervózní. Odjezdil drezůru, avšak nereagoval ani na pobídky a vyváděl. Nakonec letěla Tristall vzduchem a Tris s koníkem odstoupila. Se Salinerem jsou momentálně v tréningu přirozené komunikace, aby si na sebe více zvykli a mohly se účastnit v závodech společně dál a tohle se už neopakovalo.
Ostatní koníci jak jsem již řekla si vedly skvěle. Nejkrásnější styl nám ukázala Natka s koníkem Warum Nicht. Uneslo to celou porotu a dostal tak plný počet a získává 1.místo v tohle závodě. Na druhém místě se ukázal elegantní Fuego XII a jeho nádherně vyčesaný ohon s kterým neustále vrtěl. Bylo vidět, že s Fuegem se v poslední době hodně pracovalo a zlepšil se. Na třetím místě se umístil Don Royal s novou majitelkou Thaliou. Na koni bylo vidět, že ví co dělá a snažil se. Avšak trochu pokárám Thaliu, která by se měla zůčastnit nějakého seménáře, protože se na koni spíše vezla (:D). Na čtvrtém místě se ukázak tmavý krasavec Halagador Cen pod vedením Ruuny. Jeho dlouhá hříva uchvátila jak porotce tak i lidi na tribuně. Pěkně zvedal nožky, avšak nejspíš ho trochu znervózňovaly lidi, kteří se kvůli jeho kráse přímo nalepily na ohradu a byli uchváceni. Naštěstí dokázal udržet hlavu vstičenou a svou choreografii dotáhl až dokonce. Na pátém místě se umístil opravdový skvost. Nádherně vyhřebelcovaný a odznaky ladící s jeho zbarvením. Davey Jones pod vedením Popc0rn. Koník musel v poslední době také hodně trénovat, protože byl skvěle rozcvičený a až nerozumně zvedal do výšky svě nožky a ukázal svou dokonalou tvář. Tenhle koník má opravdu slibnou budoucnost a všichni porotci si zapsaly do deníčku právě jeho jméno a slibovaly, že se ukážou při dalších jeho závodech a přejou mu hodně štěstí. A to také všem ostatním.
1.místo - + 200.000
2.místo - + 150.000
3.místo - + 50.000
ostatní místa -
1.místo2.místo3.místo4.místo5.místo
thalia I Apollo
popcorn | vip puf
6.místo7.místo8.místo9.místo10.místo
thalia I Apollo
thalia I Apollo
popcorn | millefiore
thalia I Apollo
11.místo12.místo13.místo14...
thalia I Apollo
diskvalifikován
 


Komentáře

1 Natka | Web | 17. září 2012 v 18:20 | Reagovat

Skvěle:) Takový výsledek jsem ani nečekala, ale naše usilovná práce zjevně jde vidět. Gratuluji ostatní a děkuji za skvělý závod:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.