Novinky

stop kecům přiblblých lidí

9. dubna 2012 v 19:24 | vevejunka
Aloha ladies :)
Ačkoli, už to Bonýý smazala, jedná se o jendu trapnou snahu, aneb Underworld Anarchy System ve kterém se pokoušela zničit naše neviditelná pravidla. Bohužel to bylo smazáno, ale zmiňovalo se tam o tom že chce, aby fotky nějakého koně mohlo vlastnit více koní, aby se mohli koně svévolně převážet z virtuálních stájí a poté 'útočila' na Apollo a Kamey. To s Apollem, už jsem si vzala osobně :)
můj názor

Zvláštně sepsané novinky :)

17. srpna 2011 v 19:48 | vevejunka & tristall

Eum......

20. března 2011 v 21:40 | vevejunka
c.č......

the End?!

12. března 2011 v 19:06 | vevejunka....

NOVINKY :))

21. února 2011 v 15:45 | vevejunka
News
CO-OWNER - možná jste si nevšimli možná taky ano. miki nás opustila z nedostatku času. opravdu nechci, aby tohle závodiště zaniklo, a taky vím že sama to nezvládám a tak jsem se rozhodla o přijetí nové spolumajitelky Natky. Tímto bychtě zde chtěla uvést v nejlepším světle. Natuš slíbila že bude aktivní a hned má v plánu nějaký parkur :)) Natuš vítám tě tadyk mezi námi a jsem strašně ráda, že tu semnou jsi, jen doufám že ti to vydrží déle než miki.. :))
HORSE - znovu jsem nám zde upravila boxy koní, přišla jsem totiž na to, že měnit s layem by byla pořádná makačka a tak jsem to vyřešila prakticky :)). byl nám zde přivezen jeden koník jmenuje se War Pass a nadšeně čeká na svého majtele vedle boxu Fogetky :)). očekáváme zde i příjezd několika westernových koní :))
LAYOUT - určitě jste si stačili povšimnout že náš zelený layout se silver charmem vystřídal layout modrý s imperial stormem. takže zde se můžete naposledy vidět se charmovým layem :)).ale teď, už k imperial stormovi. imperial storm je jedním z nejznámějších koní virtuálního světa. myslím si že storm a jeho majtelka tekvi si tohle opravdu zaslouží ♥. kdo bude na příštím layoutu? to se neví.. proto pod tímto řlánkem máte anketu několika kandidovaných koní.. ale jestliže chcete kandidovat dalšího koníka, stačí napsat komentář :))
EDITING - určitě jste si nevšimli úprav jednotlivých sekcí. závody - v rubrikách závodu se nyní zobrazuje ikona závodu ané jen seznam rubrik, myslím že seznam rubrik si přebralo hodně lidí od tekvi a thoroughbredu, včetně nás, za čož se omlouvám! uchovnění - byla zeditována rubrika uchovnění.. spíše jednotlivych plemen! veškeré komentáře byly smázány, z důvodu "bordelu". ano  omlouvám se vám strašně moc, ale měla jsem v tom neskutečný chaos a tak jestli máte stále zájem o uchovnění koní stačí se zapsat. ovšem musím podotknout že je nové pravidlo! 1 kůň týdně!!  je jedno do jaké rubriky ale prostě někteří si zapsali milion koní najednou a kdo to má potom stíhat? ://
SEE* - chtěla bych říct tady naší "vychované" slečně see* že už nechci aby zde kdykoli psala jakýkoli komentář! nemáme zájem aby na tomhle závodišti závodila osoba jako si ty! takže si laskavě vezmi svůj rozum(jestli nějaký máš) do hrsti a odejdi! NIKDO TĚ TU NECHCE..
OTHERS - dávám dohromady svou VIP stáj TOUKATE. takže jestli máte zájem koukněte, ale musím vás upozornit že tam zřejmě nic nenajdete, jelikož se na tom pracuje teprve, absolutně jsem nestíhala, ale jelikož tu teď přibyde natka tak by to mohlo jít rychleji :))
TO JE PRO DNEŠEK VŠE.. KRÁSNÉ PONDĚLÍ VÁM PŘEJE..
Vaše vevejunka♥

Hot news..

16. ledna 2011 v 2:26 | vevejunka
News
Ahojky :) zase se vám hlásá vaše vevejunka a přináší několik novinek..
LAYOUT: Takže určitě jste si všimli že AfO změnilo layout a je nyní ve znamení velmi skvělého dostihového koně Silver Charma nevím sice proč.. ale tenhle koník mě opravdu okouzlil, majtelkou tohoto vyjímečného koně je naše we.ew která s výrobou layoutu na téma Silver Charm souhlasila.
Dále jsem se rozhodla že layout se bude měnit tam přibližně po měsíci.. rozhodně né míň a pokáždé bude na téma nějakého koníka.. pro příště je už vybrán Imperial Storm od naši 0Tekvily0.
OTHERS: Další takovou novinkou je první koník v prodejně. Jmenuje se Fogetta Buru a na profilu jsem ti opravdu vyhrála. Do fotogalerie koníka se dostanete když kliknete na její fotku vpravo.
Krásný zbytek neděle přeje vevejunka :)

Ahojky,hlásím se jako nový spolumajitel :)

10. ledna 2011 v 17:24 | JumpRace
Ahojky,
no myslím že už mě většina zvás zná.Veve mě pověřila jako spolumajitelku tohoto závodiště.Nejsem moc dobrý řečník takže nečekejte moc dlouhý článek =D.Určitě udělám nějaký uvítací závod ;) tak se těšte.No myslím že budu končit.

Ahoj :)

Dilema! :D

2. ledna 2011 v 4:44 | Verry :)
Mám obří dilema... potřebuju pomoct :D!

pár novinek...

30. prosince 2010 v 16:30 | Verry :)
ahojky, takže přináším vám pár novinek + anketa

dnes, nebo zítra mám v plánu pár závodů..

1. arabské dostihy - já nevím proč, ale strašně moc je chci uspořádat, jelikož jsem viděla  dost arabů s takovýmhle zaměřením, možná bude rozdělen na kategorie :)

2. long way VII - ano, ano další pokračování našeho dostihového seriálu :)

3. arabská výstava - výstava pro araby, bude rozdělena na kategorie :)

4. výstava pro A1/1 - ano taky výstavu pro anglány jelikož jich je teď na virtuálkách požehnaně :)

5. výstava pro westerňáky - výstavu pro westernová plemena :)

6. výstava - no možná pak ještě nějakou výstavičku :)

7. parkur - parkur s růzými výškovými kateoriemi

posoudit co nejvíce koní jelikož trošku nestíhám :D

ANKETA

dole pod článkem je anketa. jsou tam hvězdičky, které znázorňují jak by jste ohodnotili toto závodiště :) pět hvězdiček je nejvíc a jedna nejmíň, ale to vám snad došlo :D

Bye bye forgotten valley

28. listopadu 2010 v 19:55 | Verry :)
Je načase asi skončit!
Hodně lidí tohle závodiště kopíruje, už sem blogem nechala smazat 4, nebaví mě to pořád blogu psát!
Už to není normální, není to jako dřív!
Chodí sem méně lidí, je ZAPOMENUTÉ.
Nejsem si mým rozhodnutím jistá.
Myslím, že je na čase říct ZBOHEM!
Mejte se krásně závodiště které vám od holek doporučuju!
Vaše vevejunka
 
 

Reklama